Гранд Бетон – виробник товарного бетону.

 • Купить Бетон и раствор
  Бетони та розчини
 • Бетон
  Продукція сертифікована
 • Бетон
  Автобетононасос

 • Бетон
  Блоки ФБС

 • Бетон
  Цемент в мішках
  Марка М-400 та М-500

Виробник бетону «Гранд Бетон».

Компанія «Гранд Бетон» спеціалізується на виробництві бетону, розчину цементного, блоків ФБС. Також «Гранд Бетон» займається фасовкою цементу в мішки по 25 кг, продажем щебеню та піску, надає послуги з доставки бетону, послуги автобетононасоса та оренди автокрану.

Виробник бетону Гранд Бетон один з найкрупніших в Києві та області. Виробництва бетону розміщені в декількох населених пунктах:

Зручне географічне розташування заводів дозволяє доставляти бетон в Київ та по Київській обл. з найменшою вартістю доставки бетону.

Бетон з гарантією якості від Гранд Бетон

Компанія «Гранд Бетон» має свою власну лабораторію з контролю якості, яка проводиться ще на стадії виробництва продукції.

Лабораторія з контролю якості бетону атестована в «Всеукраїнському державному науково-виробничому центрі стандартизації методології, сертифікації та захисту прав споживачів» 27.08.2018р, Свідоцтво про атестацію № ПТ300/18, термін дії якого до 26.08.2020 р.

Для виготовлення продукції, ми використовуємо лише якісні та сертифіковані сипучі матеріали (цемент, пісок, щебінь), а також використовуються добавки, які додають бетону міцності та водо відштовхуючі властивості.

Купити бетон з доставкою по Києву та Київській області.

Виробник бетону «Гранд Бетон» пропонує купити бетон з доставкою в Києв та по всій Київській області. Замовити бетон можна по телефонам вказаним на сайті або в офісі за адресою Києво-Святошинський р-н., с. Гореничі, віу. Соборна, 204.