Один із найбільших виробників бетону в Київській області

Більше 12 років
на ринку
112 одиниць
техніки
Виробництво
8000 м3 на добу
UA

Ціни на цемент М-400 та М-500

Марка цементуЦіна
Цемент (М-400)95 грн
Цемент (М-500)100 грн


Цемент в мішках по 25 кг.

Компанія Гранд Бетон пропонує для реалізації високоякісний цемент різних марок, що відповідає державним стандартам якості і вимогам екологічної безпеки.

Гідравлічна мінеральна вязка речовина, що застосовується при виготовленні бетонів, при затвердінні набуває високу міцність і використовується при веденні практично всіх будівельних і ремонтних робіт.

На якість придбаного вами цементу можуть впливати три основні чинники: вплив вологи, тривале здавлювання і тривале зберігання.

Цемент, що купується на підприємстві Гранд Бетон, завжди високої якості, оскільки надходить безпосередньо від виробника, а розфасовується у вологонепроникні мішки на території Гранд Бетон і не зберігається на складі тривалий час до моменту реалізації.

Розфасований в мішки по 25 кг цемент зручний в транспортуванні і буде надійно зберігатися тривалий час до початку застосування в будівельних та ремонтних роботах.

Ціни на цемент в мішках представлені в таблиці вище.

Пропонуємо купити високоякісний портландцемент марок М400 і М500 в Києві, а також у прилеглих населених пунктах м.Ірпінь, с.Горенка, м.Буча, Гостомелі, Ворзелі, Вешневом, Боярці, Віті-Поштовій, Іванковичах, Чабанах, Крюківщині, Гореничах, Білогородці, Тарасівці, Стоянці і ін.

Ми реалізуємо виключно якісну продукцію, яка прекрасно підійде для виробництва бетону різної щільності і міцності, що використовується для проведення, як будівельних робіт великого обєму, так і для поточного ремонту домашніх будівель.

Замовити прорахунок вартості