Один із найбільших виробників бетону в Київській області

Більше 12 років
на ринку
112 одиниць
техніки
Виробництво
8000 м3 на добу
UA

Ціни на пісок, щебінь та відсів на заводі «Гранд Бетон»

Назва продукціїЦіна з ПДВ
грн/т.
Відсів фр. 0х5400
Пісок річковий330
Пісок яружний250
Щебінь 5-10630
Щебінь 5-20600
Щебінь 10-20600
Щебінь 20-40550


Купити пісок, відсів та щебінь з доставкою

067 333 1 333

Купити пісок, відсів та щебінь можливо з доставкою в будь який район Київської області, або самовивіз з території наших виробництв.

Компанія «Гранд Бетон» пропонує замовникам високоякісну продукцію, що відповідає вимогам безпеки та екологічності.

Вартість піску, щебеню та відсіву з доставкою та без.

По бажанню замовника в населені пункти с. Гореничі, с. Віта-Поштова, с. Горенка та найближчі населені пункти. Ми доставляємо річний (промитий) та яружний пісок самої високої якості по прийнятним цінам. Ціни на пісок представлені в таблиці вище. Замовникам, які використовують в будівництві та ремнтних роботах відсів, він може доставлятися в максимально можливих об’ємах.

Для виробництва бетонних сумішей різної міцності або для дорожнього покриття рекомендується використовувати екологічно безпечний щебінь різних фракцій, що відповідають запитам споживача. Вартість щебня фракції 5-10, 5-20 та 10-20, а також фракції 20-40 також представлені в таблиці вище. Ціна доставки оговорюється додатково та враховується відстань від цеху до місця вивантаження. Ви можете ознайомитися з вартістю доставки щебеню та піску.

Сипучі будівельні матеріали, що продаються компанією «Гранд Бетон», повністю відповідають державним стандартам якості та мають сертифікати відповідності, оформлені належним порядком. Пісок, щебінь та відсів додатково перевіряються лабораторією нашого підприємства на зернистий склад, вміст пиловидних та глиняних частин, наявність шкідливих домішків та аномального радіаційного фону, морозостійкість та стабільності фізико-хімічних властивостей.

Будівельні матеріали природного походження.

Будівельні матеріали природного походження використовуються як самостійно, так і в складі бетону, надаючи суміші додаткову міцність та можливість впевненого протистояння механічним навантаженням, ударам та тертю. З їх допомогою можна в короткий проміжок часу облаштувати садибу заміського будинку, засипавши доріжки або ущільнивши поверхню робочого майданчика.

Замовити прорахунок вартості