Гранд бетон

Один із найбільших виробників бетону в Київській області

Більше 12 років
на ринку
112 одиниць
техніки
Виробництво
8000 м3 на добу
UA

Ціни на пісок, щебінь та відсів на заводі «Гранд Бетон»

Назва продукціїОдиниця
виміру
Ціна з ПДВ
грн/т.
Відсів фр. 0х5т.220
Пісок річковийт.230
Пісок яружнийт.180
Щебінь 5-10т.360
Щебінь 5-20т.350
Щебінь 10-20т.350
Щебінь 20-40т.300


Купити пісок, відсів та щебінь з доставкою

Купити пісок, відсів та щебінь можливо з доставкою в будь який район Київської області, або само вивіз з території наших виробництв.

Компанія «Гранд Бетон» пропонує замовникам високоякісну продукцію, що відповідає вимогам безпеки та екологічності.

Вартість піску, щебеню та відсіву з доставкою та без.

По бажанню замовника в населені пункти с. Гореничі, с. Віта-Поштова, с. Горенка та найближчі населені пункти. Ми доставляємо річний (промитий) та яружний пісок самої високої якості по прийнятним цінам. Ціна на пісок представлені в таблиці вище. Замовникам, які використовують в будівництві та ремнтних роботах відсів, він може доставлятися в максимально можливих об’ємах.

Для виробництва бетонних сумішей різної міцності або для дороднього покриття рекомендується використовувати екологічно безпечний щебінь різних фракцій, що відповідають запитам споживача. Вартість щеня фракції 5-10, 5-20 та 10-20, а також фракції 20-40 також представлені в таблиці вище. Ціни доставки оговорюється додатково та враховується відстань від цеху до місці вивантаження. Ви можете ознайомитися приблизну вартість доставки щебеню та піску.

Сипучі будівельні матеріали, що продаються компанією «Гранд Бетон», повністю відповідає державним стандартам якості та мають сертифікати відповідності, оформлені належним порядком. Пісок, щебінь та відсів додатково перевіряються лабораторією нашого підприємства на зернистий склад, вміст пиловидних та глиняних частин, наявність шкідливих домі шків та аномального радіаційного фону, морозостійкість та стабільність фізико-хімічних властивостей.

Будівельні матеріали природного походження.

Будівельні матеріали природного походження використовуються як самостійно, так і в складі бетону, надаючи суміші додаткову міцність та можливість впевненого протистояння механічним навантаженням, ударам та тертю. З їх допомогою можна в короткий проміжок часу облаштувати садибу заміського будинку, засипавши доріжки або ущільнивши поверхню робочого майданчика.