Один із найбільших виробників бетону в Київській області

Більше 12 років
на ринку
112 одиниць
техніки
Виробництво
8000 м3 на добу
UA
rastvor

Доставка бетону

Доставка бетону по Києву та області компанія "Гранд Бетон" здійснює автобетонозмішувачами об'ємом до 12 м3. ТОВ "Гранд Бетон" володіє великим власним автопарком, що дозволяє доставляти бетон точно в обумовлений час.

bloki

Бетононасоси

Бетононасоси використовуються для подачі бетону на відстань, в місця куди авто бетонозмішувач не може під'їхати. Бетононасоси прокачують бетон пластичності П4. У нашому автопарку є 2 власних автобетононасосу зі стрілою для подачі бетону на 24 м і на 37 м.

kran

Автокран

ТОВ «Гранд Бетон» надає послуги автокрана Івановець з вантажопідйомністю до 25 т. Подаємо автокран в будь-який населений пункт Києво-Святошинського р-н., Зокрема це Гореничі, Білогородка, Петрушки, Лука, Стоянка та багато інших.

dostavka_cementa

Доставка цементу

Ми займаємося продажем фасованого цементу в мішках. Також надаємо послуги з його доставки. Доставка цементу надається автомобілем ТАТА з вантажопідйомністю до 5т.

dostavka_platforma

Доставка платформою

Доставка платформою вантажів довжиною до 13м. Також цим автомобілем ми використовуємо для доставки блоків ФБС.

dostavka_sipuchi

Доставка сипучих

Доставка сипучих матеріалів з бетонного заводу в Гореничах надається кількома транспортними засобами, таких як ЗІЛ (вантажопідйомність до 6т.), КАМАЗ ЗІЛ (вантажопідйомність до 11 т.) І MERSEDES (вантажопідйомність до 30 т.). Це дозволяє замовити потрібний для Вас обсяг з мінімальними витратами на доставку.