rastvor

Доставка бетону

Доставка бетону по Києву та області компанія "Гранд Бетон" здійснює автобетонозмішувачами об'ємом до 12 м3. ТОВ "Гранд Бетон" володіє великим власним автопарком, що дозволяє доставляти бетон точно в обумовлений час.

bloki

Бетононасоси

Бетононасоси використовуються для подачі бетону на відстань, в місця куди авто бетонозмішувач не може під'їхати. Бетононасоси прокачують бетон пластичності П4. У нашому автопарку є 2 власних автобетононасосу зі стрілою для подачі бетону на 24 м і на 37 м.

kran

Автокран

ТОВ «Гранд Бетон» надає послуги автокрана Івановець з вантажопідйомністю до 25 т. Подаємо автокран в будь-який населений пункт Києво-Святошинського р-н., Зокрема це Гореничі, Білогородка, Петрушки, Лука, Стоянка та багато інших.

dostavka_cementa

Доставка цементу

Ми займаємося продажем фасованого цементу в мішках. Також надаємо послуги з його доставки. Доставка цементу надається автомобілем ТАТА з вантажопідйомністю до 5т.

dostavka_platforma

Доставка платформой

Доставка платформою вантажів довжиною до 13м. Також цим автомобілем ми використовуємо для доставки блоків ФБС.

dostavka_sipuchi

Доставка сипучих

Доставка сипучих матеріалів з бетонного заводу в Гореничах надається кількома транспортними засобами, таких як ЗІЛ (вантажопідйомність до 6т.), КАМАЗ ЗІЛ (вантажопідйомність до 11 т.) І MERSEDES (вантажопідйомність до 30 т.). Це дозволяє замовити потрібний для Вас обсяг з мінімальними витратами на доставку.